Головна > Краса та здоровʼя> Оксамитова шкіра до 4-х тижнів! Воскова депіляція в Студії депіляції в центрі Києва від 35 грн.

Оксамитова шкіра до 4-х тижнів! Воскова депіляція в Студії депіляції в центрі Києва від 35 грн.

Придбало 8 До завершення акції
 • Вартість
  без обмежень.
 • Знижка
  50%
Від
15
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Студія депіляції
Телефон:
(050) 241-68-78
вул. Володимирська, 71
м. Площа Льва Толстого
В Студії депіляції, що на Володимирській, 71, Вам запропонують зробити воскову депіляцію будь-яких зон на вибір. На сьогоднішній день існує багато різних способів вирішення проблем небажаного волосся, один з яких – воскова депіляція. Тисячі жінок у всьому світі користуються послугами майстрів воскової депіляції, і для цього існують вагомі причини: така депіляція – гарантований, доступний і безпечний спосіб позбутися від небажаного волосся. Регулярні процедури депіляції воском зроблять Вашу шкіру не тільки гладенькою, але і допоможуть зберегти її красу. Теплий віск розігріває шкіру, розкриває пори і видаляє волосся разом з цибулинами, що дозволяє зберегти гладкість шкіри до чотирьох тижнів. А натуральні інгредієнти, що входять до складу воску, не викликають алергії та подразнення, живлять і пом'якшують шкіру. Небажане волосся після воскової депіляції стає тоншим, його ріст сповільнюється. Ефект гладенької шкіри зберігається до 4 тижнів.

Умови акції

З Бофоном Ви отримуєте знижку до 59% на воскову депіляцію в Студії депіляції на Володимирській 71. 

Бофон за 15 грн. на воскову депіляцію рук до ліктя за ціною 35 грн. замість 100 грн. Загальна знижка 50%. Загальна вартість 50 грн.  

Бофон за 20 грн. на воскову депіляцію нижньої частини ніг до колін за ціною 40 грн. замість 120 грн. Загальна знижка 50%. Загальна вартість 60 грн.  

Бофон за 30 грн. на воскову депіляцію зони глибокого бікіні за ціною 80 грн. замість 200 грн. Загальна знижка 45%. Загальна вартість 110 грн.  

Бофон за 40 грн. на воскову депіляцію зони глибокого бікіні + нижньої частини ніг до колін + під пахвами за ціною 110 грн. замість 350 грн. Загальна знижка 57%. Загальна вартість 150 грн.  

Бофон за 50 грн. на воскову депіляцію зони глибокого бікіні + ніг повністю + під пахвами за ціною 130 грн. замість 400 грн. Загальна знижка 55%. Загальна вартість 180 грн.  

Бофон за 55 грн. на воскову депіляцію зони глибокого бікіні + ніг повністю + рук повністю + під пахвами за ціною 150 грн. замість 500 грн. Загальна знижка 59%. Загальна вартість 205 грн.  

За наявності Бофону потрібно доплатити вказану суму за процедуру. 

Термін дії Бофонів: з 02.03.2015 р. по 02.05.2015 р.  

Учасник може придбати один Бофон для себе та необмежену кількість Бофонів у подарунок, у розрахунку один Бофон на одну особу. 

Обов`язково пред`являйте роздрукований Бофон.  

Необхідний попередній запис за телефоном студії депіляції: 

(050) 241-68-78. 

Якщо учасник акції записався на процедуру, але не з’явився в назначений термін або спізнився більш ніж на 15 хвилин та не попередив про це завчасно мінімум за 3 години, адміністрація залишає за собою право відмовити йому в наданні послуг зі знижкою або надає послугу в рамках того часу, який залишається в учасника акції. 

Якщо учасник придбав Бофон, але не використав його у зазначений термін, то такий Бофон вважається використаним. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями салону. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон» на підставі публічної оферти.

Особливості
Гладенька шкіра до 4-х тижнів. Використовується якісний італійський віск. Депіляція воском не пошкоджує шкіру. Позбавлення від небажаних волосся навіть на чутливих ділянках тіла.
Від
15