Головна > Екскурсії + відпочинок на морі> Загадай новорічне бажання під Ейфелевою вежею! Феєрична подорож до Парижу на Новий рік зі знижкою 17%!

Загадай новорічне бажання під Ейфелевою вежею! Феєрична подорож до Парижу на Новий рік зі знижкою 17%!

Придбало 17 До завершення акції
 • Вартість
  до 10120 гривень
 • Знижка
  17%
Від
8400
Розкажіть друзям
та отримайте 5 гривень!
 • vkontakte
 • facebook
 • odnoklassniki
 • twitter
 • mailru
 • mail

Турагенція «Бофон Мандри»
Телефон:
(096) 914-33-81
пр-т Вацлава Гавела, 18, павільйон 27 (ТЦ Відрадненський)

Досить сидіти вдома! Зустріньте Новий рік в Парижі, під вогнями Ейфелевої башти! Прогуляйтесь святковими вулицями міста, в якому завжди свято, посидьте у традиційній французькій кав’ярні та насолодіться її атмосферою, випийте ароматної кави зі справжніми французькими круасанами! Адже мрії збуваються під Новий рік!

Маршрут: Львів - Будапешт - Відень - Париж (Діснейленд - Версаль) - Зальцбург (долина Зальцкаммергут) - Будапешт - Львів.

ПРОГРАМА ТУРУ:

День 1. 29.12.2017. Львів - Будапешт 

З ранку для туристів, які прибувають на Львівський ж.д. вокзал - трансфер на Термінал «А». 09:30 відправлення в тур з Комплексу Термінал «А». Переїзд в Будапешт. 

У Будапешті запрошуємо Вас на вечірню екскурсію по набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. А якщо бажаєте ще насолодитись видами Будапешту, пропонуємо факультативну екскурсію по вечірньому Будапешту (26€): Парламент, Академія наук, Королівський Палац, величні мости Будапешту через Дунай.

Переїзд, поселення і ночівля в готелі на території Угорщини.

День 2. 30.12.2017. Відень.

Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття у Відень. Обзорна екскурсія по центральній історичній частині Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна. Вільний час.

У вільний час рекомендуємо факультативну екскурсію Величний Відень» (26€). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все це неповторний Відень: Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра, химерний будинок Хундертвасера, замок Бельведер. Відвідайте Скарбницю Габсбургів (18 € + вх. квиток) та побачте незліченні скарби Австро-Угорської імперії. А потім відправляйтесь у розкішну резиденці Габсбургів - Шенбрунн (18€+вх.квиток). Вже понад 300 років Шенбрунн - одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно - кайзерівський розмах. 

Нічний переїзд до Парижу.

День 3. 31.12.2017. Париж.

Прибуття в Париж. Оглядова екскурсія по найвизначним місцям новорічного Парижу. 

Поселення в готель. Вільний час (пересування по місту передбачено на громадському транспорті).  

У вільний час рекомендуємо побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту, відвідавши оглядовий майданчик Монпарнас (18€). Відправитись на прогулянку по Монмартру (18€) в мекку богемного світу Парижу та відчути справжню романтику цього міста. 

Зустріч Нового року в Парижі. Повернення в готель. Ночівля.

День 4. 01.01.2018. Париж (Версаль - Діснейленд)

Сніданок. Виселення з готелю. 

Свята продовжуються і попереду вільний день в святковому Парижі. Рекомендуємо найказковішу і найсвятковішу факультативну поїздку до Паризького Діснейленду (23€ + вх. квиток) або побачити найрозкішніший палац на планеті - Версаль (30€+ вх. квток). Якщо ви вирішили залишитись у Парижі, то радимо відвідати Латинський квартал і Собор Паризької Богоматері (21€).

Виїзд з Парижа. Нічний переїзд в Зальцбург.

День 5. 02.01.2018. Зальцбург (Зальцкамергут - Гальштат)

Переїзд в Зальцбург. Вільний час в Зальцбурзі. Зранку оглядова екскурсія в Зальцзбурзі.  Вільний час.

У вільний час рекомендуємо екскурсії: Озерний рай - долина Зальцкаммергут (60€). Уздовж озер розкидані маленькі, затишні альпійські містечка, найвідоміше з них - Гальштат, який охороняється ЮНЕСКО. А після чудової прогулянки проведіть приємний вечір в Августинській пивоварні (30€) - найбільшій пивній Австрії. 

Переїзд в Угорщину. Поселення і ночівля в готелі на території Угорщини.

День 6. 03.01.2018. Будапешт - Львів 

Сніданок. Виселення з готелю. Щоб відновити сили після подорожі, зранку можна відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. квиток оплачується окремо). Пересування на громадському транспорті - оплачується окремо. 

Повернення в Україну. Прибуття до Львова в комплекс Терминал «А» орієнтовно о 23:00. Трансфер з Комплексу Терминал «А» до залізничного вокзалу о 23:30.Умови акції

«Бофон Мандри» надає знижку 17% на автобусний тур до Парижу під Новий рік.

Новорічний автобусний тур до Парижу для 1-ї особи (двомісне/тримісне розміщення) за ціною 8400 грн. замість 10120 грн. Знижка 17%. 

З Бофоном за тур (вказані туристичні послуги) нічого доплачувати не потрібно. 

Дати туру: 29.12.2017 - 03.01.2018.

Тривалість туру: 6 днів/5 ночей.

У вартість туру входить: 

- Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту. 

- Супровід гіда по маршруту.  

- Проживання в готелі в двомісних/тримісних номерах зі сніданком. 

- Страховка. 

- Оглядові екскурсії по програмі у Будапешті, Відні, Парижі, Зальцзбурзі.

Додатково оплачується: 

- В разі відсутності біометричного закордонного паспорту- Шенгенська віза 70 євро.

- Факультативні екскурсії по програмі за бажанням.

- Якщо туристу більше 60 років - доплата за медичну страховку від 150 до 350 грн в залежності від віку. 

- Особисті витрати, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, проїзд в громадському транспорті.  

- Одномісне розміщення за бажанням – 120 євро. 

Важливо! Якщо учасник подорожує сам, то діє підселення у тримісний номер, або обов'язково потрібна доплата за одномісне розміщення. 

Один Бофон дійсний для одного учасника.  Якщо Ви хочете поїхати вдвох або компанією, потрібно придбати сертифікат на кожного. 

Учасник може придбати необмежену кількість Бофонів у подарунок. 

Придбанням Бофону Ви підтверджуєте, що згодні з умовами Договору туристичного обслуговування. 

Перед придбанням туру, потрібно обов'язково зв’язатися з «Бофон Мандри» для уточнення наявності вільних місць та строків подачі документів на візу за телефоном: 

(096) 914-33-81

У разі зміни курсу долару/євро на день оплати, вартість туру може бути скорегована на суму курсових різниць. 

Компанія залишає за собою право змінювати екскурсії в програмі туру на альтернативні, змінювати вартість та кількість факультативних екскурсій в турі, а також порядок відвідування міст по маршруту.

Важливо! Якщо Учасник в період туру за своїм бажанням чи в силу інших обставин не скористався всіма або частиною оплачених послуг, вважається, що такі послуги надані йому в повному обсязі.

Туристична компанія не несе відповідальність за роботу митних, прикордонних служб, погодні та дорожні умови. 

Знижка не підсумовується з іншими пропозиціями компанії. 

У вартість включена оплата за інформаційні послуги, що надає «Бофон. Свій до свого по своє» на підставі публічної оферти.

Особливості
4 екскурсії у вартості туру. Багато вільного часу для прогулянок новими містами. 2 нічних переїзди.
Від
8400